درباره ایران شیک

مرکز خرید آنلاین ایران شیک فعالیت خود را در زمینۀ پوشاک به‌ صورت تخصصی از سال 1399 آغاز نموده و طی این سال‌ها توانسته ضمن همکاری با برندهای ایرانی و بین‌المللی مشهور، در مسیر بهبود تجربۀ خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد. مهم‌ترین رسالت ایران شیک بهبود کیفیت سبک زندگی است که رضایت اکثریت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعاست؛ رضایتی که پشتوانه‌ای استوار برای تحقق دیگر اهداف بلندمدت ایران شیک است.

حضور موفق ایران شیک طی سال‌های اخیر در صنعت پوشاک، بر اساس بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان شکل‌ گرفته است. این موفقیت سبب شده تا برترین برندهای بازار ایران و جهان که از نظر کیفیت و خدمات با استانداردهای ایران شیک انطباق دارند، خواستار همکاری با ایران شیک باشند و پس از شروع همکاری، همواره برترین کالاهای خود را با بهترین قیمت در این فروشگاه عرضه کنند.

ارسال رایگان

کلیه سفارش‌ ها با مبلغ خرید بالاتر از 2.000.000 تومان به‌ صورت رایگان و در خریدهای کمتر از 2.000.000 تومان، با هزینه پس کرایه (پیک موتوری) در شهر تهران و هزینه پست پیشتاز و سفارشی ( محاسبه به صورت سیستمی ) برای شهرستان ها محاسبه خواهد شد.

بهبود تجربه کاربری و خرید آسان

کارشناسان و طراحان ایران شیک سعی کرده‌اند که کاربران نهایت لذت را از خرید خود ببرند. شما به‌ راحتی می‌توانید در محصولات جستجو کنید و گروه‌های موردنظر خود را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویژگی‌های مختلف فیلتر کنید.

ضمانت بازگشت کالا

شما می‌توانید با توجه به شرایط بازگشت کالا تا 3 روز محصول خریداری‌ شده را تعویض یا به ایران شیک بازگردانید.

پشتیبانی آنلاین و تلفنی

کارشناسان پشتیبانی در واحد ارتباط با مشتریان ، برای پاسخ به سؤالات و حل مشکلات، به‌ صورت آنلاین به‌ ویژه در باکس چت صفحات ایران شیک و از طریق شماره 09999383711 در خدمت شما هستند.

سبد خرید
بستن علاقه مندی
بستن به تازگی بازدید شده
دسته بندی محصولات
logo-samandehi